منو

اعضا هیات مدیره

آقای مجید زمانی

خانم مونا حاج علی اصغر

آقای علی نوریان

آقای پیام افضلی

آقای فرهنگ قراگوزلو

مجید زمانی (رئیس هیأت مدیره)
مجید زمانی یک بانکدار سرمایه‌گذاری مجرب با بیش از ۱۵ سال تجربه بین‌المللی در ایران، اروپا و ایالات متحده آمریکا می‌باشد. او مشاور سابق بانک جهانی است و تجربه ارزشمند همکاری در شرکت AIG در نیویورک و شرکتPetroleum Finance در واشنگتن را دارد. وی شرکت تأمین سرمایه کاردان را تأسیس کرد و به جایگاه کنونی رساند و سپس، شرکت مدیریت سرمایه کیان را تاسیس نمود. مجید زمانی مدرک MBA خود را از دانشگاه ایلینویز شیکاگو، MPA از دانشگاه کلمبیا واقع در نیویورک و مدرک کارشناسی مهندسی برق خود را از دانشگاه تهران دریافت نموده است.
مشاغل فعلی: مدیرعامل و عضو هیأت مدیره در شرکت مدیریت سرمایه کیان، رئیس هیأت مدیره گروه مالی گسترش سرمایه کیان

مونا حاجی علی اصغر (نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل)
مونا حاجی علی اصغر ۱۴ سال در صنعت مالی ایران فعالیت درخشان داشته است. او در تأسیس یا جذب سرمایه برای بیش از ۲۰ صندوق سرمایه‌گذاری نقش کلیدی داشته است. . وی تجربه مدیریت دارایی و صندوق‌های سرمایه‌گذاری در شرکت تامین سرمایه نوین و معاونت عملیات در شرکت تامین سرمایه کاردان را در کارنامه شغلی خویش دارد. وی دارای مدرک کارشناسی مدیریت و DBA از دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد مدیریت مالی از دانشگاه الزهرا است.
مشاغل فعلی: قائم مقام مدیرعامل در شرکت مدیریت سرمایه کیان، نایب رئیس هیأت مدیره گروه مالی گسترش سرمایه کیان

علی نوریان (عضو هیأت مدیره)
علی نوریان دارای تجربه دوازده ساله در مدیریت دارایی است. او دارنده مدرک CFA و رئیس سابق مدیریت دارایی در شرکت تامین سرمایه کاردان است. اولین صندوق شاخصی در ایران توسط وی تاسیس شد. وی مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم‌افزار از دانشگاه صنعتی شریف و مدرک کارشناسی ارشد خود را از مؤسسه عالی پژوهش در برنامه‌ریزی و توسعه در رشته مهندسی سیستم‌های اقتصادی-اجتماعی دریافت نموده است.
مشاغل فعلی: رئیس واحد مدیریت دارایی و عضو هیأت مدیره در شرکت مدیریت سرمایه کیان، مدیرعامل و عضو هیأت مدیره گروه مالی گسترش سرمایه کیان

پیام افضلی (عضو هیأت مدیره)
پیام افضلی یک متخصص تامین مالی و مشاور مالی با بیش از ده سال سابقه تجربه بین‌المللی در سئول، لندن و تهران است. او دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت از Cass Business School در دانشگاه سیتی لندن و کارشناسی مدیریت و تجارت از دانشگاه برونل لندن است.
مشاغل فعلی: رئیس واحد بانکداری سرمایه‌گذاری و عضو هیأت مدیره در شرکت مدیریت سرمایه کیان

فرهنگ قراگوزلو (عضو هیأت مدیره)

در بازار سرمایه ایران، به عنوان معامله گر، معامله گر بلوکی، تحلیلگر و مدیر سرمایه گذاری دارای ۱۳ سال سابقه است. بیشترین تجربه او مربوط به بازار سهام میباشد. او سطح CFA2 و سطح FRM1 را گذرانده و دارای مدرک کارشناسی در مدیریت بازرگانی و کارشناسی ارشد در مدیریت مالی از دانشگاه شهید بهشتی است. وی شش صندوق سهام، ترکیبی و ETF مختلف را در بازار سرمایه ایران پایه گذاری و مدیریت کرده است.
مشاغل فعلی آقای فرهنگ قراگوزلو: عضو هیات مدیره شرکت مشاور سرمایه گذاری پرتو آفتاب کیان